Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szyberdach się zacią

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szyberdach się zacią

    Zamieszczone przez szkoda
    ciiiiiiiii :shhh
    UPS ops:
    Spiesz się, nigdy nie wiesz kto Cię dogania

  • #2
    szyberdach się zacią

    witam wszystkich mam problem z szyberdachem.Chciałem otworzyć szyberdach,otworzył się normalnie tylko jakieś zgrzyty były jakby coś się zacinało,zamknąłem normalnie,drugi raz już się nie otworzył tylko cyka mechanizm jakby chciał a nie mógł.Do góry działa normalnie.Jak mogę się dostać do mechanizmu,jak to rozebrać.Z góry wielkie dzięki.

    Komentarz


    • #3
      Re: szyberdach się zacią

      Zamieszczone przez LEBSTER
      witam wszystkich mam problem z szyberdachem.Chciałem otworzyć szyberdach,otworzył się normalnie tylko jakieś zgrzyty były jakby coś się zacinało,zamknąłem normalnie,drugi raz już się nie otworzył tylko cyka mechanizm jakby chciał a nie mógł.Do góry działa normalnie.Jak mogę się dostać do mechanizmu,jak to rozebrać.Z góry wielkie dzięki.
      musisz sciagnac podsufitke, plastiki i raczki, nie wiem czy jest klejona ale i tak zdjac trzeba. Wtedy masz wszystko widoczne

      inna opcja - zdejmij tylko klapke przy przyciskach (w instrukcji sekcja zamykania dachu przy braku akumulatora) i moze cos zobaczysz, moze zadziala na korbke wtedy?

      Mam tez AGN i szyber, u mnie juz byla powodz a u Ciebie? Ta uszczelka szyby jest po 10latach sztywna, skurczona i nie dolega ladnie, woda sie leje - musisz zadbac o odplywy by drozne byly, miekkim plastikiem ,jakas rurka, wydlub brud z odplywow przy zawiasach drzwi, nalej wode by wyplukac, tylnie odplywy nie maja chyba tych gumowych zaworkow na koncu i sie nie zatykaja, dzis przetykalem choc i tak slabo woda z nich scieka (odplyw gdzies nad nadkolem tylnim, nie widac bezposrednio...).

      Czym nasmarowac mechanizm szyber dachu bo mi sie juz wyciera (metal przeswituje a fabtycznie jest to oksydowane na czarno), nie bylo od nowosci smarowane
      +LPG Elpigaz IV gen :-)

      Komentarz


      • #4
        woda ścieka normalnie tylko nie działa szyber.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X